Kurzy španělštiny v Praze

Záruka kvality výuky

Naše škola byla založena r. 1989. Na trhu jazykových škol působíme nepřetržitě více než 30 let. Jsme menší, soukromá jazyková škola, profesionálně vedená se stabilním učitelským sborem.

SPECIALIZACE VÝUKY - ŠPANĚLŠTINA

Výhradně se specializujeme na španělštinu, s jejíž výukou máme dlouhodobé zkušenosti a osvědčené metody výuky.

PROFESIONÁLNÍ UČITELÉ - kvalitní výuka za přijatelné ceny

Výuku vedou zkušení učitelé s pedagogickým vzděláním, s aktivní španělštinou po studijních a pracovních pobytech ve Španělsku, nebo v Latinské Americe. Rodilí mluvčí jsou kvalifikovaní, s praxí ve výuce.

SPOLEČNÝ EVROPSKÝ RÁMEC PRO JAZYKY SERR A CEFR

Naše jazyková škola při určování stupně znalosti jazyka a zařazování do kurzu se řídí výše uvedeným dokumentem a k tomu přizpůsobuje metodiku a plán výuky.

ŠKOLA PRO KAŽDÉHO, KDO SE CHCE NAUČIT ŠPANĚLSKY

Naše výuka španělštiny je zaměřená na nejširší veřejnost. Organizujeme kurzy pro všechny věkové kategorie, děti, mládež, studenty, dospělé a seniory, a to od úplných začátečníků až po velmi pokročilé.

HLAVNÍ CÍL NAŠÍ VÝUKY - MLUVIT A DOMLUVIT SE ŠPANĚLSKY

Máme velkou nabídku kurzů, kde si každý může vybrat podle důvodu, pro který se rozhodl studovat španělštinu.

Někomu stačí základy španělštiny, aby se domluvil po čas dovolené, nebo pro práci v zahraničí - pro tento účel máme speciálně zaměřené konverzačně základní kurzy. Pro studenty, kteří chtějí složit mezinárodní zkoušky ze španělštiny, jsou zase jiné typy kurzů.